رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January

درباره جهش نیوز - پایگاه خبری جهش

پایگاه خبری تحلیلی جهش با همین عنوان در سال ۱۳۸۸ موفق به دریافت مجوز فعالیت به عنوان یک سایت خبری و مجله اطلاع رسانی الکترونیک گردید. این سایت از آذرماه همان سال تا اواسط سال ۹۰ فعالیت داشت و توانست با به کارگیری ابزارها و امکانات به روزی که کمتر در آن زمان دیده می شد، مخاطبین زیادی را به خود جذب کند. فعالیت جهش نیوز در سال ۹۰ به دلیل بروز برخی مشکلات متوقف و در سال ۹۲ از سر گرفته شد و به عنوان یکی از پایگاه های خبری معتبر، موفق به جذب روزانه تعداد بسیار بالایی مخاطب گردید. آن چه پیش آمد توقف دوباره فعالیت این سایت در سال ۹۳ به دلیل برخی تذکرات از سوی وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی بود.
با مساعدت و همکاری مقامات مسئول، این سایت مجددا در ابندای سال ۹۶ پیش روی مخاطبین قرار گرفت و با تغییر گسترده در سیستم مدیریتی و تحریریه، در پی آن است که تجربه ای جدید از یک سامانه اطلاع رسانی را پیش روی مخاطب باهوش و ریزبین ایرانی قرار دهد.
آن چیزی که از ابتدا در دستور کار این گروه رسانه ای بوده است، انتشار و انعکاس کاملا بی طرفانه اخبار و گزارش هاست. یادداشت ها و مقالات اختصاصی این سایت نیز صرفا شامل نظرات و تفکرات نگارنده آن است و در صورتی که مغایرتی با ارزش ها و قوانین کشورمان نداشته باشد، ایرادی جهت انتشار از سوی تحریریه جهش ندارد. در همین راستا از تمام کارشناسان، اساتید و متخصصان حوزه های مختلف دعوت می نماییم که در این بخش با ما همکاری نمایند و جهش را به عنوان رسانه خود جهت انعکاس نظرات و عقاید خود انتخاب کنند.
تیم تحریریه گروه رسانه ای جهش، گروهی جوان و جویای علم روز اطلاع رسانی است و همین ما را دلگرم به آینده ای روشن و مستحکم کرده است. این گروه رسانه ای به هیچ حزب، جناح و گروه سیاسی وابسته نیست و استقلال خود را بزرگترین دستاورد خویش می داند. همچنین این مجموعه در داخل ایران و همراه با قوانین و مقرررات جاری کشورمان فعالیت می کند و همواره مطیع ارزش ها و هنجارهای جمهوری اسلامی ایران است. امید است با پیشبرد برنامه ریزی های انجام شده و طبق زمان بندی های پیش بینی شده، به زودی شاهد عرضه خدمات جدید و به روزتری از این گروه رسانه ای باشید.