رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 February
روحانی تا ۱۴۰۰ تمدید شد

تبریکی خودمانی به آقای رئیس جمهور

آقای دکتر حسن روحانی که در سال ۹۲ با بیش از ۱۸ میلیون رای توانسته بود برای نخستین بار رئیس جمهور شود، در دور دوم و با اتکا به عملکرد ۴ سال گذشته اش توانست بابیش از ۲۲ میلیون رای ، رقبای خود را پشت سر گذارد. تعداد رای دهندگان در این دوه بیش از ۴۰ میلیون بوده […]

آقای دکتر حسن روحانی

که در سال ۹۲ با بیش از ۱۸ میلیون رای توانسته بود برای نخستین بار رئیس جمهور شود، در دور دوم و با اتکا به عملکرد ۴ سال گذشته اش توانست بابیش از ۲۲ میلیون رای ، رقبای خود را پشت سر گذارد.

تعداد رای دهندگان در این دوه بیش از ۴۰ میلیون بوده که مشارکتی بی سابقه در  تاریخ انتخابات ریاست جمهوری ایران به شمار می رود و حالا حسن روحانی با اتکا ۲۳ میلیون رای، از بیشترین پشتوانه مردمی برخوردار است.

پس از هفته ها رقابت انتخاباتی نفس گیر، سرانجام مردم ایران شما را به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب کردند.

برای انتخاب شما، ملت ایران روزهای سختی را پشت سر گذاشت حال آنکه خوشبختانه به پیروزی ختم شد. یادمان باشد که این پیروزی را مدیون ملت شریف ایران هستید مدیون همه اقشار. چه داخل و چه خارج از کشور.

آقای دکتر، مردم حسن نیت خود را به شما ثابت کردند و حال نوبت شماست که خود را به ملت ایران بیش از پیش ثابت کنید.

مطالبات زیاد است اما اولین خواسته ملت ایران این است که پاسخ اعتماد آنها مبنی بر اینکه اوضاع اقتصاد کشور با ادامه تدبیر دولت  شما امیدوار کننده است را بدهید و حال که مشارکت مردم بیش تر از هر انتخابات دیگری بوده است، دست شما برای انجام بعضی از امور بازتر خواهد بود. راهی که شروع کرده اید را ادامه دهید و به قول خودتان تمام توانتان را برای مردم ایران خرج کنید.

ما وکیل را انتخاب کردیم، اما اقای رئیس جمهور در این ۴ سال، دیگر سکوت نکنید. مثل ۴ سال قبلتان در جلوی تخریب ها ساکت نمانید، از خود و دولتتان دفاع کنید.تخریب و سکوت شما به منزله ی تخریب و سکوت همه ی مردم است.

آقای روحانی شما رئیس جمهور محبوب مردم هستید.شما کسی نبودید که با نبات و ساندیس رای بیاورید و یا با اتوبوس و غذای چرب مردم را جمع کنید. با مقدسات مردم نیز کاری نداشتید. شما اعتماد مردم را جلب کردید پس اعتماد مردم را از خود سلب نکنید.

اعتماد مردم مقدس است،اعتماد جوانان مقدس است.پس پا روی مقدسات نگذاریم.

ما تَکرار کردیم حال نوبت شماست.

*درباره رئیس جمهورمان

حسن روحانی متولد سال ۱۳۲۷ در سرخه سمنان است. او یادگیری دروس دینی را در سال ۱۳۴۰ و در حوزه عملیه قم آغاز کرد و همزمان با تحصیلات حوزوی خود به دانشگاه تهران نیز راه یافت و توانست در سال ۱۳۵۱ مدرک لیسانس خود را در رشته حقوق قضایی دریافت کند.

روحانی سپس در بریتانیا تحصیلات خود را ادامه داد و سرانجام در سال ۱۳۷۷ مدرک دکترای رشته حقوق اساسی را از دانشگاه کلدونین گلاسگو واقع در اسکاتلند دریافت  کرد. «انعطاف پذیری احکام اسلام» عنوان پایان نامه او در مقطع دکترا بوده است. روحانی در سال ۱۳۵۹ و از حوزه انتخابیه سمنان به مجلس راه یافت و در پنج دوره و به مدت ۲۰ سال در مجلس حضور داشت. نایب رئیسی اول مجلس، ریاست کمیسیون دفاع و کمیسیون سیاست خارجی از جمله فعالیت های وی در این مدت بوده اند.

روحانی در ادامه و در سال ۱۳۶۸ به عنوان نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی منصوب شد و به مدت ۱۶ سال به عنوان دبیر این شورا فعالیت کرد. حسن روحانی در ۴ سال گذشته، اقدامات مهمی را به خصوص در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به انجام رساند و همانطور که خود نیز در کمپین انتخاباتیش اشاره کرد، در برابر فیلترینگ شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام مقاومت کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.