رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از ورزش سه؛ پیش از تصمیم دادگاه حکمیت ورزشی برای محروم کردن اتلتیکو از پنجره نقل و انتقالات تابستانی، شایعاتی مبنی بر توافق گریزمان با منچستریونایتد برای پیوستن به این تیم شنیده می‌شد. اخبار حاکی از آن بود که ستاره فرانسوی تصمیمش را برای پیوستن به یونایتد […]

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از ورزش سه؛ پیش از تصمیم دادگاه حکمیت ورزشی برای محروم کردن اتلتیکو از پنجره نقل و انتقالات تابستانی، شایعاتی مبنی بر توافق گریزمان با منچستریونایتد برای پیوستن به این تیم شنیده می‌شد. اخبار حاکی از آن بود که ستاره فرانسوی تصمیمش را برای پیوستن به یونایتد گرفته و به زودی به جمع شاگردان مورینیو اضافه خواهد شد.

 

 با این حال، دادگاه حکمیت ورزشی اعتراض اتلتیکو به حکم محرومیت فیفا را رد کرد و بدین ترتیب این باشگاه در تابستان نیز از حضور در نقل و انتقالات محروم خواهد بود. گریزمان که تعلق خاطر بسیاری به باشگاه و دیگو سیمئونه دارد، پس از انتشار این خبر، تصمیم گرفت که در اتلتیکو بماند و حداقل یک فصل دیگر برای این تیم بازی کند.

حال روزنامه آ.اس مدعی شد که او شخصا با مسئولین منچستریونایتد تماس گرفته و به آنها اطلاع داده که در اتلتیکو می‌ماند. او همچنین در توئیترش نیز به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت:” اتلتیکو، حالا بیشتر از همیشه.”

گریزمان بهترین گلزن فصل اتلتیکو با ۲۶ گل بود که ۱۶ گل آن در لیگ، ۶ گل در چمپیونزلیگ و ۴ گل در کوپا دل ری به ثمر رسید.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.