رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 February
بازیگر مشهور هالیوودی اسم فیلم بعدی «تاپ گان» را اعلام کرد.

تام کروز فیلم اکشن «تک رو» را راهی پرده های سینما می کند؛

به گزارش پایگاه خبری جهش به نقل از هالیوود ریپورتر؛ تام کروز اعلام کرد قسمت دوم «تاپ گان» با عنوان «تک‌رو» راهی پرده‌های سینما می‌شود. این فیلم که ادامه‌ای بر فیلم اکشن سال ۱۹۸۶ است با عنوان «تاپ گان: تک‌رو» اکران می‌شود. جوزف کاسینسکی کارگردان «فراموشی» کار اجرای این پروژه را انجام می‌دهد و این […]

به گزارش پایگاه خبری جهش به نقل از هالیوود ریپورتر؛ تام کروز اعلام کرد قسمت دوم «تاپ گان» با عنوان «تک‌رو» راهی پرده‌های سینما می‌شود.

این فیلم که ادامه‌ای بر فیلم اکشن سال ۱۹۸۶ است با عنوان «تاپ گان: تک‌رو» اکران می‌شود.

جوزف کاسینسکی کارگردان «فراموشی» کار اجرای این پروژه را انجام می‌دهد و این بار داستان خلبان‌های هواپیماهای جنگی بدون ‌سرنشین را با توجه به تکنولوژی‌های جدید دنبال می‌کند.

تام کروز گفته است این فیلم ظرف یک سال آینده ساخته می‌شود.

در فیلم اصلی که سال ۱۹۸۶ با عنوان «تاپ گان» ساخته شده بود و کارگردان آن تونی اسکات فقید بود، تام کروز در نقش یک خلبان ظاهر شده بود. این فیلم که به یکی از فیلم‌های کلاسیک پاپ بدل شده برمبنای فیلمنامه جیم کش ساخته شده بود.

برای فیلم جدید بار دیگر جری بروکهایمر به عنوان تهیه کننده حضور دارد. دیوید الیسون و خود تام کروز نیز در این راه در کنار وی هستند.

در فیلم قبلی تام کروز همراه کلی مک گیلس، آنتونی ادواردز و وال کیلمر بازی کرده بودند. هنوز دیگر بازیگران فیلم جدید معرفی نشده‌اند ولی به نظر می رسد وال کیلمر آمادگی اجرای نقش خودش را دارد.

تاریخ اکران فیلم نیز اعلام نشده است.

فیلم نخست «تاپ گان» که با هزینه ۱۵ میلیون دلار ساخته شده بود بیش از ۳۵۶ میلیون دلار در گیشه فروش کرده بود.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.