رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
  • الأربعاء ۰ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 17 January

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از ورزش سه؛ زیدان ماه گذشته در نشست های خبری خود ترجیح می داد از تمدید قرارداد صحبت نکند چرا که اطمینان داشت عدم موفقیت در لالیگا و لیگ قهرمانان، به منزله اخراج او خواهد بود. زیزو با علم به شرایط رئال و توقعات بالای این باشگاه، […]

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از ورزش سه؛ زیدان ماه گذشته در نشست های خبری خود ترجیح می داد از تمدید قرارداد صحبت نکند چرا که اطمینان داشت عدم موفقیت در لالیگا و لیگ قهرمانان، به منزله اخراج او خواهد بود. زیزو با علم به شرایط رئال و توقعات بالای این باشگاه، قصد داشت تا پایان فصل صبر کرده و سپس با ارزیابی شرایط به تمدید قرارداد فکر کند.

در نهایت او توانست رئال را قهرمان لالیگا و چمپیونزلیگ کرده و به تمام انتظاراتی که از او می رفت عمل کند. زیدان در ۸۷ دیداری که روی نیمکت رئال نشسته، توانسته ۶۵ برد به دست بیاورد و رئال با هدایت او در۱۵ بازی مساوی کرده و ۷ بار نیز مغلوب حریفان خود شده است.

با این کارنامه درخشان و کسب ۵ جام ارزشمند، زیزو حالا در آستانه تمدید قرارداد قرار دارد و حداکثر تا سه هفته دیگر قراردادش را تا ۲۰۲۰ تمدید خواهد کرد. زیزو ژانویه ۲۰۱۶ جانشین بنیتس شد و رئال را در کمتر از ۶ ماه قهرمان اروپا کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.