رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January
پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد

چهار جاده کشور مسدود است

به گزارش پایگاه خبری جهش به نقل از پلیس راهور ناجا؛ بر اساس آخرین گزارش رسیده سایر محورهای مواصلاتی کشور نیز از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است. با پایه این گزارش همچنین محورهایی که مسدود هستند به شرح زیر است: ۱-محور شمشک – دیزین در استان های تهران و البرز به علت عدم ایمنی […]

به گزارش پایگاه خبری جهش به نقل از پلیس راهور ناجا؛ بر اساس آخرین گزارش رسیده سایر محورهای مواصلاتی کشور نیز از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
با پایه این گزارش همچنین محورهایی که مسدود هستند به شرح زیر است:
۱-محور شمشک – دیزین در استان های تهران و البرز به علت عدم ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است.
۲-محور اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان.
۳-محور استهبان – نی ریز در استان فارس.
۴-محور فرعی رودبار – کهنوج – قلعه گنج در جنوب استان کرمان.
پلیس راهور ناجا محورهای دارای محدودیت را به این شرح اعلام کرد:
۱- آزاد راه قم به تهران از ۲۹ فروردین تا ۲۰ شهریورماه امسال محدوده عوارضی تا کیلومتر ۱۲.۵ روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰ و روزهای سه شنبه از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.
۲- محور کرج – چالوس از اول اردیبهشت ماه تا ۲۰ مهرماه ۹۶ محدوده میدان امیر کبیر تا تونل کندوان – کیلومتر صفر تا ۷۵ روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه هر هفته از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰ و روزهای چهار شنبه از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.
۳- آزاد راه رشت – قزوین از ۱۶ اردیبهشت ماه تا ۲۰ شهریورماه امسال روزهای شنبه , یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه هر هفته از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۸:۰۰ و روزهای چهار شنبه از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.
۴- آزاد راه قم به تهران از ۱۶ اردیبهشت ماه تا ۳۱ مردادماه امسال محدوده کیلومتر صفر تا ۳۰ حدفاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی(ره) روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۸:۰۰ و روزهای سه شنبه و پنج شنبه از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.
۵- محور بوئین زهرا – اشتهارد حدفاصل انتهای حوزه تا محدوده شهری و محور اشتهارد-ماهدشت حدفاصل انتهای محدوده شهری تا پلیس راه ماهدشت و محور ماهدشت-کیانشهر از کیلومتر صفر تا ۴۵ – از ۱۶ خرداد تا ۲۰ شهریورماه امسال روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۱۷:۰۰ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.