رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 February

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از ورزش سه؛ اتهام فرار مالیاتی ۱۴.۷ میلیون یورویی به رونالدو از سوی دادستانی اسپانیا باعث شد تا ستاره رئال تصمیم به ترک اسپانیا بگیرد و اکنون شایعات زیادی حول مقصد احتمالی او منتشر شده است. در حالی که گفته می شود پاری سن ژرمن آماده است […]

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از ورزش سه؛ اتهام فرار مالیاتی ۱۴.۷ میلیون یورویی به رونالدو از سوی دادستانی اسپانیا باعث شد تا ستاره رئال تصمیم به ترک اسپانیا بگیرد و اکنون شایعات زیادی حول مقصد احتمالی او منتشر شده است.

در حالی که گفته می شود پاری سن ژرمن آماده است تا مبلغی خیره کننده برای به خدمت گرفتن رونالدو بپردازد اما آبولا ادعا کرده که رونالدو از ژرژ مندس، مدیر برنامه هایش خواسته تا او را به منچستریونایتد برگرداند.

رونالدو که بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ برای منچستریونایتد بازی کرد، همواره از علاقه اش برای بازگشت  او به باشگاه گفته؛ هرچند تیره شدن رابطه او با ژوزه مورینیو در آخرین روزهای حضور آقای خاص در سانتیاگو برنابئو، می تواند مانع بزرگی بر سر راه این انتقال باشد.

البته ژرژ مندس مدیر برنامه مورینیو نیز هست و با توجه به رابطه گرمی که با او دارد، می تواند این مشکل را حل کند. ضمن اینکه مورینیو سال گذشته در افتتاحیه فیلم رونالدو در لندن شرکت کرد تا نشان بدهد رابطه اش با ستاره رئال به سردی گذشته نیست.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.