رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 February
جام کنفدراسیون ها

پیروزی شیلی مقابل کامرون

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از ورزش سه در این دیدار دو تا دقایق پایانی بدون گل مساوی بودند اما گل های آرتورو ویدال و ادواردو وارگاس، در نهایت شیلی را به سه امتیاز این دیدار رساند. شیلی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در […]

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از ورزش سه در این دیدار دو تا دقایق پایانی بدون گل مساوی بودند اما گل های آرتورو ویدال و ادواردو وارگاس، در نهایت شیلی را به سه امتیاز این دیدار رساند.

شیلی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت اما موقعیت خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد نکرد. در ادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان کامرون هم تا اندازه ای پیش کشیدند اما باز هم این بازیکنان شیلی بودند که نمایش بهتری ارائه می دادند.

با نزدیک شدن به دقایق پایانی نیمه اول، حملات شیلی شدت گرفت و این تیم چند موقعیت خطرناک روی دروازه کامرون داشت اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا موقعیت ها از دست برود و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم را کامرون بهتر شروع کرد و ماکوندیو می توانست خیلی زود این تیم را پیش بیندازد اما ضربه او از بالای دروازه شیلی به بیرون رفت.

بازی متعادل از سوی دو تیم دنبال شد اما در ۲۰ دقیقه پایانی، بار دیگر این شیلی بود که به تیم برتر میدان تبدیل شد و سرانجام در دقیقه ۸۲، آرتورو ویدال قفل دروازه حریف را باز کرد.

روی ارسال دقیق الکسیس سانچس بود که ویدال بالاتر از مدافعان کامرون ضربه را زد و حساب کار را ۱-۰ کرد.

در حالی که بازیکنان کامرون به شدت در تلاش بودند تا گل خورده را جبران کنند، در وقت های تلف شده بازی، شیلی به گل دوم رسید.

بعد از اینکه الکسیس در موقعیت تک به تک با دروازه بان کامرون، توپ را به بدن او کوبید، وارگاس صاحب توپ شد و دروازه را باز کرد. البته کمک داور ابتدا آفساید اعلام کرد اما بعد از ویدئو چک، داور گل را پذیرفت و شیلی با نتیجه ۲-۰ پیروز شد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.