رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 February
سروش همچنان سوژه اول رسانه های قطری

الرایه: مذاکرات رفیعی و الخور متوقف شده است

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از ورزش سه؛ با وجود تمام تاکیدی که ستاره فصل قبل پرسپولیس بر امضای قرارداد با باشگاه الخور دارد اما روزنامه های امروز دوحه مدعی شدند رقم خوردن برخی اختلافات مالی میان دو طرف باعث متوقف شدن روند مذاکرات و بن بست در کوچ این بازیکن به […]

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از ورزش سه؛ با وجود تمام تاکیدی که ستاره فصل قبل پرسپولیس بر امضای قرارداد با باشگاه الخور دارد اما روزنامه های امروز دوحه مدعی شدند رقم خوردن برخی اختلافات مالی میان دو طرف باعث متوقف شدن روند مذاکرات و بن بست در کوچ این بازیکن به قطر شده است.

روزنامه الرایه نوشت:« سروش رفیعی

سروش همچنان سوژه اول رسانه های قطری

دو هفته قبل تمام تست های پزشکی را با موفقیت در مجموعه آسپایر سپری کرد اما برخلاف انتظارات باشگاه و این بازیکن ایرانی هنوز قراردادی امضا نکرده اند تا سروش رسما بازیکن باشگاه شود. گویا بیشتر اختلافات در این راه به برخی جزئیات مالی برمی گردد که طرفین را وادار کرده تا از امضای رسمی قرارداد خودداری کنند از همین رو سروش رفیعی به ایران بازگشته تا مدیربرنامه های او روند مذاکرات را با الخور پی بگیرد».

 

این روزنامه در ادامه به مشکلات مالی شدید باشگاه های قطری از جمله الخور اشاره و تصریح کرد سران این باشگاه همچون بسیاری از تیم ها به دنبال توافق با سایر باشگاه ها برای عقد قرارداد قرضی با بازیکنان مد نظر خود از باشگاه هایی مثل ام صلال و الریان است که این ایده آنها با مخالفت رسمی باشگاه ام صلال روبرو شد تا الخور از معرفی بازیکن جدید برای این فصل لیگ ستارگان قطر محروم باشد.

در همین حال روزنامه های الوطن، استاد الدوحه و الشرق نیز در گزارش های خود از روند انتقال سروش رفیعی به بن بست در مذاکرات اشاره و مدعی شدند احتمال دارد پروسه پیوستن سروش رفیعی به الخور تا ۱۰ روز آینده به طول بیانجامد چون این کشور به خاطر عید سعید فطر با تعطیلی طولانی مدتی روبرو است.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.