رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 February
بهرام رادان جایزه را به نمایندگی از همکارش گرفت

ساره بیات بهترین بازیگر زن جشنواره شانگهای شد

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از آی سینما؛ در حالی که ساعاتی پیش، بیستمین جشنواره فیلم شانگهای به اتمام رسید، فیلم «زرد» ساخته مصطفی تقی زاده با بازی بهرام رادان، ساره بیات، شهرام حقیقت دوست، مهرداد صدیقیان، بهاره کیان افشار توانست دو جایزه اصلی این جشنواره را به خود اختصاص دهد. ساره […]

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از آی سینما؛ در حالی که ساعاتی پیش، بیستمین جشنواره فیلم شانگهای به اتمام رسید، فیلم «زرد» ساخته مصطفی تقی زاده با بازی بهرام رادان، ساره بیات، شهرام حقیقت دوست، مهرداد صدیقیان، بهاره کیان افشار توانست دو جایزه اصلی این جشنواره را به خود اختصاص دهد. ساره بیات جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در این جشنواره را دریافت کرد و «زرد» هم جایزه ویژه هیئت داوران را از آن خود کرد. در این مراسم بهرام رادان به نمایندگی از ساره بیات جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد.تنها نماینده ایران در بخش مسابقه جشنواره شانگهای توانست مهم ترین جوایز بیستمین دوره از این جشنواره را به خود اختصاص دهد.

در اختتامیه این جشنواره که  بهرام رادان، مهرداد صدیقیان و مصطفی تقی زاده کارگردان «زرد» حضور داشتند، ساره بیات از نظر هیات داوران بهترین بازیگر نقش اول زن شناخته شد. بهرام رادان بازیگر معتبر سینمای ایران به نمایندگی از ساره بیات جایزه او را دریافت کرد.

از طرفی جشنواره شانگهای هم جایزه ویژه هیات داوران را به فیلم «زرد» اهدا کرد.

بهرام رادان در واکنش به موفقیت فیلم «زرد» در جشنواره فیلم شانگهای گفت: «فیلم «زرد» امشب ٢ جایزه مهم برد، جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن(ساره بیات) و جایزه ویژه هیئت داوران، ساره جان امشب نبود و وظیفه دریافت جایزه ش رو به من سپرد، خوشحالم که زحمات گروه به بار نشست، شاید قسمت بود که جشنواره فیلم فجر حتی اجازه ورود به فیلم ندهد تا موفقیتهاى فیلم بصورتى جهانى آغاز شود.»

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.