رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 February
  • دوشنبه 12 تیر 1396 - 09:51
  • کد خبر : 4874
  • ورزش
  • چاپ خبر : امسال جانشین طارمی را دارد
برانکو با رفتن طارمی مشکلی ندارد

امسال جانشین طارمی را دارد

به گزارش پایگاه خبری جهش؛ درشرایطی که موضوع مهدی طارمی و جدایی او از پرسپولیس یک چالش بزرگ در سرنوشت تیمی است که تابه حال بدون اقای گل دو فصل گذشته به میدان نرفته برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس موضع روشنی در این قبال اتخاذ کرد . برانکو گفت : منشا جایگزین خوبی […]

به گزارش پایگاه خبری جهش؛ درشرایطی که موضوع مهدی طارمی و جدایی او از پرسپولیس یک چالش بزرگ در سرنوشت تیمی است که تابه حال بدون اقای گل دو فصل گذشته به میدان نرفته برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس موضع روشنی در این قبال اتخاذ کرد .

برانکو گفت : منشا جایگزین خوبی برای طارمی خواهد بود. منشا تکنیکی و قدرتمند است و با توجه به این که طارمی قصد جدایی از پرسپولیس و پیشرفت را دارد ، باید خود را آماده پذیرش مسئولیت بیشتری کند .

او تاکید کرد که ناراحتی خاصی از طارمی و میل او به جدایی ندارد، چرا که پیشرفت و منفعت بخش های جدانشدنی فوتبال هستند . سرمربی پرسپولیس گفت : من نمی دانم بین بازیکن و باشگاه چه گذشته . طبیعی است طارمی بعد از بازی های خوب در پرسپولیس و تیم ملی  پیشنهادات زیادی داشته باشد و باشگاه‌های زیادی دنبالش باشند.همچنین طبیعی است که باشگاه هم به دنبال منافع خودش است و این مسئله بین دو طرف ادامه خواهد داشت تا به نتیجه برسد .

برانکو درباره لیگ امسال هم نظر جالبی دارد و می گوید مسابقات امسال دشوار تر از پارسال خواهد بود . او به خبرنگاران گفت : امسال تیم‌های استقلال، سپاهان و ذوب آهن تقویت شده‌اند و قبول دارم کارمان سخت‌تر شده است اما ما هم بازیکنان خوبی گرفته‌ایم. منشا، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی و مصلح قطعا کیفیتی دارند که می‌توانند به ما کمک کنند. با این حال فصل سختی پیش روی ماست و ما باید کاملا جدی باشیم و برخی اشتباهات گذشته را تکرار نکنیم .

از برانکو درباره احتمال حضور بازیکنان جدید هم سئوال شد که او مثل دیروز گفت : فعلا همین نفراتی را داریم که می بینید.

او البته در انتظار پایان مذاکرات طارمی و باشگاه است . این که جدایی احتمالی و شرایط مبهم کی روشن می شود. برانکو هنوز نمی داند آیا طارمی در اردوی اوکراین قطعا بازیکن پرسپولیس خواهد بود یا نه.برای او بهتر است طارمی بماند اما اگر رای به جدایی طارمی بود زندگی ادامه خواهدداشت .

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.