رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
  • الأربعاء ۰ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 17 January
8 نفر براثر سقوط بالگرد امداد ونجات در اندونزی کشته شدند

خشم میخ های زمین

 جهش_ تارنمای روزنامه ‘جاکارتا پست’ روز دوشنبه اعلام کرد یک فروند بالگرد متعلق به آژانس جستجو و نجات ملی در ‘تمانگونگ’ در جاوا مرکزی سقوط کرد و ۸ سرنشین و کادر پرواز آن کشته شدند. این بالگرد عصر یکشنبه در این منطقه اندونزی برای کمک به گردشگرانی که در دهانه یک آتشفشان گرفتار شده بودند اقدام […]

 جهش_ تارنمای روزنامه ‘جاکارتا پست’ روز دوشنبه اعلام کرد یک فروند بالگرد متعلق به آژانس جستجو و نجات ملی در ‘تمانگونگ’ در جاوا مرکزی سقوط کرد و ۸ سرنشین و کادر پرواز آن کشته شدند.
این بالگرد عصر یکشنبه در این منطقه اندونزی برای کمک به گردشگرانی که در دهانه یک آتشفشان گرفتار شده بودند اقدام کرد که سقوط کرد.
بنابراین گزارش، این بالگرد در ماموریت امداد و نجات در یک دهانه آتشفشانی فعال بود که مقصد گردشگری معروفی است و دود ناشی از فورانی که ساعت ۱۲ روز گذشته اتفاق افتاد، تا ۵۰ متر ارتفاع داشت.
این بالگرد امداد و نجات با ۸ خدمه از جمله ۴ کادر پرواز و ۴ نیروی امداد و نجات ساعت ۱۶ یکشنبه به وقت محلی ‘سمارانگ’ مرکز استان جاوا مرکزی را به مقصد آتشفشان ترک کرده بود.
اندونزی اعلام کرد دستکم ۱۷ گردشگر در زمان فوران در دهانه آتشفشان بودند که ۱۰ نفر از آنها صدمات جزیی دیده و بلافاصله برای درمان به یک مرکز بهداشت در نزدیکی محل منتقل شدند.
مقامات اندونزی از بازدیدکنندگان و ساکنان منطقه خواسته اند منطقه را با احتمال گسترش آتشفشان و فوران دوم تخلیه کنند.
در فوران آتشفشان ‘سیلری کریتر’، گدازه های سرد، گل و خاکستر تا ارتفاع ۵۰ متری به آسمان پرتاب می شدند.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.