رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 February
بازداشت عوامل تیراندازی‌ شبانه دربندرماهشهر

مزدوران تفنگ بدست به زندان افتادند

جهش_وی که خواست نامش در خبر ذکر نشود روز سه شنبه در گفت‌و‌گویی با تأیید خبر دستگیری ۹ نفر از عاملان تیراندازی‌های شبانه در این شهرستان افزود: به دنبال تأکید و دستور مقامات اجرایی و قضایی شهرستان و جدیت نیروی انتظامی عوامل تیراندازی های چند روز گذشته بندر ماهشهر و بندر امام دستگیر شدند. وی […]

جهش_وی که خواست نامش در خبر ذکر نشود روز سه شنبه در گفت‌و‌گویی با تأیید خبر دستگیری ۹ نفر از عاملان تیراندازی‌های شبانه در این شهرستان افزود: به دنبال تأکید و دستور مقامات اجرایی و قضایی شهرستان و جدیت نیروی انتظامی عوامل تیراندازی های چند روز گذشته بندر ماهشهر و بندر امام دستگیر شدند.
وی افزود: طی این جریان ۹ نفر از عاملان تیراندازی که موجب رعب و وحشت مردم شده و اقدام به تیراندازی‌های مکرر در سطح شهر می‌کردند دستگیر و سلاح هایشان کشف و ضبط شدند.
این مسئول ادامه داد: در این اقدام مردم پسند عوامل متخلف و عاملان نگرانی‌های مردم، در حین ارتکاب جرم توسط مأمورین انتظامی دستگیر شدند.
وی با اشاره به شناسایی این عاملان خاطرنشان کرد: تعدادی از این متخلفین طی تعقیب و گریز به همراه سلاح و فشنگ‌هایشان دستگیر و به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.
طبق آخرین آمار شورای تأمین استان خوزستان، شهرستان بندرماهشهر در بررسی‌های انجام شده در رابطه با میزان تیراندازی در رتبه نهم قرار دارد.
تکرار این پدیده در یکی دوماه اخیر تبدیل به یکی از نگرانی‌ها و دغدغه‌های مردم این شهرستان شده و موجب افزایش مطالبه عمومی برای برخورد جدی با عاملان این تیراندازی ها شده است.
امام جمعه بندرماهشهر نیز در خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته در مصلای این شهر با بیان اینکه تا به حال برخوردها با تیراندازی‌های شبانه رضایت بخش نبوده، گفت: مسؤولان نباید در برخورد با عاملان تیراندازی شبانه سهل‌انگاری کنند چرا که این موضوع با مهم‌ترین مسئله جامعه یعنی امنیت مردم در ارتباط بوده و بسیار نگران کننده است.
وی تیراندازی‌های شبانه در برخی از شهرستان‌های خوزستان از جمله ماهشهر را برنامه‌ریزی شده دانست و گفت: انتظار می‌رود مسؤولان مربوطه این عاملان را که عده‌ای معاند و مزدور بوده و توسط افرادی تأمین مالی می‌شوند را شناسایی، دستگیر و به مردم معرفی کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.