رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
  • الأربعاء ۰ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 17 January
400 هزار دانش آموز در طرح دادرس هلال احمر شرکت کردند

پاکترین ها به پاکترین شغل ها گرایش پیدا میکنند

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از  ایرنا ؛ سعید بابایی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این دوره از المپیاد طرح ملی دادرس در بیش از هشت هزار مدرسه دوره متوسطه اول در کشور برگزار و دانش آموزان ازطریق ارایه آموزش های لازم با مهارت های هشتگانه این طرح آشنا شدند. […]

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از  ایرنا ؛ سعید بابایی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این دوره از المپیاد طرح ملی دادرس در بیش از هشت هزار مدرسه دوره متوسطه اول در کشور برگزار و دانش آموزان ازطریق ارایه آموزش های لازم با مهارت های هشتگانه این طرح آشنا شدند.
وی اظهار کرد: مرحله مقدماتی، درون مدرسه ای، شهرستانی و استانی پنجمین دوره المپیاد مهارت های امدادی دادرسان جمعیت هلال احمر برگزار شده است و مرحله کشوری نیز با حضور تیم های برتر استان های مختلف ایران در مرداد ماه امسال انجام خواهد شد.
بابایی خاطرنشان کرد: استقبال دانش آموزان برای عضویت و فعالیت در تشکل های دانش آموزی ازجمله تشکل های جمعیت هلال احمر، بسیج دانش آموزی، انجمن اسلامی و سازمان دانش آموزی، بسیار خوب و مناسب است.
وی اظهار امیدواری کرد، امکانات بیشتر و بودجه های مناسب تر به این تشکل ها اختصاص یابد تا بتوان با ایجاد ظرفیت های لازم دانش آموزان بیشتری را جذب این فعالیت ها کرد تا آنان علاوه بر تمرین مسئولیت پذیری، برخی مهارتها و نکات فکری و عقیدتی را فرا بگیرند.
بابایی با بیان اینکه این تشکل ها، فرصت و ظرفیت بسیار خوبی برای دانش آموزان است و جمعیت هلال احمر کشور تلاش دارد تا طرح ملی دادرس را در سطوح مختلف تحصیلی رشد و گسترش دهد، تاکید کرد: آموزش های ارایه شده باعث می شود تا دانش آموزان در مواقع اظطراری ابتدا خود و سپس خانواده و دیگران را نجات دهند.
معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: در ادامه این طرح، طرحهای دیگری نیز در سطوح منطقه ای، استانی و شهرستانی در تابستان ۹۶ برگزار می شود.
مرحله استانی پنجمین المپیاد آماده ‘طرح دادرس’ زنجان شب گذشته باحضور مسئولان استانی و کشوری در پایگاه پشتیبانی امداد و نجات شمال غرب جمعیت هلال احمر کشور در آزادراه زنجان – قزوین پایان یافت.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.