رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January

ال پاچینو مربی بد نام آمریکایی می شود به گزارش پایگاه خبری جهش؛ اچ بی او از اولین تصویر ال پاچینو با گریم «جو پترنو» مربی بدنام تاریخ فوتبال امریکا رونمایی کرد. این پروژه سینمایی که عنوان قطعی آن همچنان نامشخص است توسط بری لوینسن کارگردان فیلم برنده اسکار «رین من» مقابل دوربین می‌رود. پترنو […]

ال پاچینو مربی بد نام آمریکایی می شود

به گزارش پایگاه خبری جهش؛ اچ بی او از اولین تصویر ال پاچینو با گریم «جو پترنو» مربی بدنام تاریخ فوتبال امریکا رونمایی کرد. این پروژه سینمایی که عنوان قطعی آن همچنان نامشخص است توسط بری لوینسن کارگردان فیلم برنده اسکار «رین من» مقابل دوربین می‌رود.

پترنو که اغلب از او با نام «جوپا» یاد می‌شود، زمانی به عنوان یکی از بهترین مربیان فوتبال دانشگاهی تمام دوران‌ها مورد احترام بود. سرنوشت پترنو با برملا شدن انحراف اخلاقی دستیارش در پرونده آزار و اذیت کودکان به کلی دگرگون شد و از او چهره‌ای منفور در یادها باقی گذاشت.

حدود یک ماه و نیم پیش اعلام شد پاچینوی ۷۷ ساله به زودی در نقش شخصیت اصلی جدیدترین فیلم بری لوینسن مقابل دوربین می‌رود. بعد از کمدی «تحقیر» که در سال ۲۰۱۴ روی پرده رفت، این پروژه جدیدترین همکاری ستاره کهنه‌کار سینما و فیلمساز ۷۵ ساله به شمار می‌رود.

پترنو از سال ۱۹۶۶ مربی‌گری تیم فوتبال دانشگاه پنسیلوانیا را به عهده داشت و با کسب ۴۰۹ پیروزی رکورد بی‌سابقه‌ای را در تاریخ فوتبال دانشگاهی به ثبت رساند. اما در سال ۲۰۱۱، زمانی که پرونده اتهامات دستیارش جری سنداسکی علنی شد، زندگی حرفه‌ای او هم به ورطه بدنامی کشیده شد.

بعدتر، در گزارشی که به عنوان نتیجه نهایی پرونده در سال ۲۰۱۲ انتشار یافت، مشخص شد پترنو و مقامات دانشگاه پنسیلوانا با وجود مطلع بودن از انحرافات اخلاقی سنداسکی و با چشم‌پوشی از آزار و اذیتی که قربانیان این پرونده متحمل شده بودند، در این‌باره سکوت کرده‌اند.

به گزارش «ایندی‌وایر»، رایلی کیو بازیگر فیلم‌هایی همچون «مکس دیوانه: جاده خشم» و «عزیز امریکایی» در نقش سارا گنیم ظاهر خواهد شد؛ خبرنگار ۲۳ ساله‌ای که اولین‌بار گزارش این رسوایی را منتشر کرد و آن را در مرکز توجه رسانه‌های ملی امریکا قرار داد و در نهایت به خاطر حرکت شجاعانه‌اش موفق به دریافت جایزه پولیتزر شد.لوینسن علاوه بر کارگردانی، به عنوان تهیه‌کننده اجرایی این پروژه نیز فعالیت دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.