رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۳ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 19 February

جهش_علی اصغر میرشکاری در گفت و گو با خبرنگار ایرن اظهار داشت: انفجار ترقه صوتی دست ساز شب گذشته در یکی از کوچه های فرعی خیابان امیرالمومنین(ع) زاهدان به هیچ عنوان امنیتی و تروریستی نبوده است. وی افزود: بررسی اولیه نشان از اختلافات شخصی بین افراد است. وی بیان کرد: در انفجار این ترقه صوتی […]

جهش_علی اصغر میرشکاری در گفت و گو با خبرنگار ایرن اظهار داشت: انفجار ترقه صوتی دست ساز شب گذشته در یکی از کوچه های فرعی خیابان امیرالمومنین(ع) زاهدان به هیچ عنوان امنیتی و تروریستی نبوده است.
وی افزود: بررسی اولیه نشان از اختلافات شخصی بین افراد است.
وی بیان کرد: در انفجار این ترقه صوتی یک نفر از ناحیه دست مجروح که برای درمان به بیمارستان منتقل شد و حالش مساعد است.
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این ترقه صوتی هیچ مساله امنیتی، تروریستی و برهم زدن نظم عمومی نبوده ولی اختلافات شخصی برای آن متصور است که موضوع در دست بررسی است.
پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان نیز اعلام کرد؛ دوشنبه شب در تعاقب صدای نامتعارف در یکی از کوچه های منشعب از خیابان های امیرالمومنین(ع) و شهید بهشتی زاهدان کارآگاهان پلیس به منطقه اعزام شده و بر اساس بررسی های صورت گرفته ترکیبات شیمیایی دست ساز غیر استاندارد سبب بروز این صدای نامتعارف در این مکان شده بود.
بنابر این گزارش موضوع این صدای نامتعارف امنیتی نبوده است.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با ۲ میلیون و ۷۷۵ هزار و ۱۴ نفر جمعیت و ۱۹ شهرستان و ۱۸۷ هزار و ۵۰۲ کیلومتر مربع وسعت پهناورترین استان کشور شناخته می شود که بنا به گفته علی اوسط هاشمی استاندار این استان افزون بر ۵۱ درصد جمعیت استان در روستاها و بقیه در شهرها سکونت دارند.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.