رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
  • الأربعاء ۰ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 17 January
انتقاد یک حقوقدان از انتشار عکس‌های خصوصی آزاده نامداری

جنجال انتشار عکس بدون حجاب خانوم مجری

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از آی سینما؛ کامبیز نوروزی حقوقدان در واکنش به انتشار عکس‌های خصوصی آزاده نامداری مجری تلویزیون با انتشار یادداشتی، پخش این‌گونه عکس‌ها را نقض حریم خصوصی زندگی انسان‌ها دانسته و با یادآوری اتفاقاتی که برای مینو خالقی نامزد نمایندگی مجلس افتاد، از این اتفاق به عنوان توسعه […]

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از آی سینما؛ کامبیز نوروزی حقوقدان در واکنش به انتشار عکس‌های خصوصی آزاده نامداری مجری تلویزیون با انتشار یادداشتی، پخش این‌گونه عکس‌ها را نقض حریم خصوصی زندگی انسان‌ها دانسته و با یادآوری اتفاقاتی که برای مینو خالقی نامزد نمایندگی مجلس افتاد، از این اتفاق به عنوان توسعه دادن رفتارهای غیر اخلاقی یاد کرده است. امروز عکس‌هایی از آزاده نامداری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که بازتاب‌های بسیاری روبرو شد و این مجری تلویزیون پس از آن، با انتشار ویدیویی درباره این عکس‌ها توضیح داد.

کامبیز نوروزی وکیل پایه یک دادگستری در مورد انتشار عکس‌های خصوصی آزاده نامداری در کانال تلگرامی خود نوشت: «به تازگی عکس هایی از خانم آزاده نامداری در فضای مجازی منتشر شده است که لباسی عادی ولی بدون شال یا روسری برتن دارد . این عکس ها او را به همراه همسرش نشان می دهند که  دور میز غذا نشسته و ایستاده اند. زیرنویس های این تصاویر اشاراتی کنایه آمیز، از جمله به حجاب هم دارند. پخش این تصاویر اما عملی غیر اخلاقی و قطعاً نقض حریم خصوصی است.»

نوروزی در ادامه می نویسد: «زندگی داخلی افراد در جایی که به طور موقت یا دائم به سر می برند، اعم از خانه یا هتل یا کمپینگ یا اتومبیل یا هر جای مشابه دیگر، حریم خصوصی آنها و محترم است. انتشار عکس های مربوط به حریم خصوصی افراد، نه اطلاع رسانی، بلکه پرده دری و بی اخلاقی است.»

این حقوقدان در پایان با یادآوری اتفاقاتی که برای مینو خالقی نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی افتاد نوشت: «با انتشار این نوع تصاویر، بی اخلاقی و نقض حریم خصوصی زندگی انسانها را عادی و رایج نکنیم . شاید مقایسه خانم نامداری با خانم خالقی چندان بجا نباشد، ولی همین منش غیر اخلاقی بود که بی اخلاقان توسعه دادند و از آن علیه کسی مانند خانم مینو خالقی سوء استفاده کردند و  با بی قانونی تمام موجب تضییع حقوق او شدند. این قبیل عکس‌ها را باید تحریم کرد و از انتشار آنها خودداری نمود.»

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.