رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
  • الأربعاء ۵ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 21 February
مسعود رایگان و پانته‌آ بهرام بازیگران سریال پاهای بیقرار شدند

با پایان سریال عاشقانه، هادی برای تلویزیون سریال می سازد

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از آی سینما؛ منوچهر هادی که دو روز پیش فیلمبرداری «آیینه بغل» را در برج میلاد به پایان رساند، قرار است از این ماه سریال «پاهای بی‌قرار» را جلوی دوربین ببرد. ایرج محمدی تهیه کننده این سریال از حضور مسعود رایگان، پانته‌آ بهرام، حمید گودرزی، لیندا کیانی […]

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از آی سینما؛ منوچهر هادی که دو روز پیش فیلمبرداری «آیینه بغل» را در برج میلاد به پایان رساند، قرار است از این ماه سریال «پاهای بی‌قرار» را جلوی دوربین ببرد. ایرج محمدی تهیه کننده این سریال از حضور مسعود رایگان، پانته‌آ بهرام، حمید گودرزی، لیندا کیانی و… به عنوان بازیگران این مجموعه خبر داد.

ایرج محمدی تهیه کننده «پاهای بی‌قرار» درباره زمان آغاز تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی به بانی فیلم گفت: «سریال «پاهای بیقرار» در همین ماه کلید می خورد. یعنی منوچهر هادی پس از ساخت سینمایی اش ساخت این سریال را آغاز می کند. البته انتخاب بازیگران در حال انجام است و هنوز نیمی از بازیگران انتخاب نشده اند.»

محمدی درباره بازیگرانی که قرار است در سریال جدید منوچهر هادی به ایفای نقش بپردازند گفت: «تا به امروز بازیگرانی چون مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی انتخاب شده اند که برخی از آنها بازیگران فصل یک هستند و برخی بازیگران فصل دوم. بنابراین انتخاب بازیگران کماکان ادامه دارد.»

بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نگارش «پاهای بی‌قرار» را از اسفندماه سال گذشته آغاز کرده بودند و این سریال قرار است در ۶۰ قسمت ساخته می شود.

منوچهر هادی در یک سال گذشته، فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» را در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآورد و «آیینه بغل» با بازی محمدرضا گلزار و جواد عزتی را جلوی دوربین برد. او همچنین در این مدت سریال «عاشقانه» را کارگردانی کرد و قرار است به زودی تصویربرداری «پاهای بی‌قرار» را آغاز کند تا به نوعی عنوان پر کارترین کارگردان سینما و تلویزیون را به خود اختصاص دهد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.