رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
  • الأربعاء ۰ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 17 January
فیلمی بر اساس خاطرات خبرنگار جنگی؛

تام هاردی فیلمی با محوریت جنگ بوسنی را تهیه‌کنندگی می کند

 به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از آی سینما؛ تام هاردی بازیگر ۳۹ ساله انگلیسی که این روزها با «دانکرک» کریس نولان به سالن‌های سینما برگشته، درصدد است فیلمی با محوریت جنگ بوسنی را تهیه‌کنندگی و بازی کند. این پروژه سینمایی با عنوان «جنگ من پایان یافته، خیلی دلتنگش هستم» بر اساس کتابی […]

 به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از آی سینما؛ تام هاردی بازیگر ۳۹ ساله انگلیسی که این روزها با «دانکرک» کریس نولان به سالن‌های سینما برگشته، درصدد است فیلمی با محوریت جنگ بوسنی را تهیه‌کنندگی و بازی کند. این پروژه سینمایی با عنوان «جنگ من پایان یافته، خیلی دلتنگش هستم» بر اساس کتابی به قلم آنتونی لوید روزنامه‌نگار انگلیسی و خبرنگار جنگ روایت می‌شود. گوین اوکانر فیلمساز امریکایی که ساخت فیلم‌هایی همچون «خلسه دلپذیر»، «غرور و افتخار» و «مبارز» را در کارنامه دارد، این پروژه را کارگردانی می‌کند.

کتاب لوید که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد، روایت شخصی نویسنده از جنگ بوسنی است و همزمان میان تجربیات او در بوسنی و تاملات شخصی‌اش مربوط به دورانی که در ارتش بریتانیا گذرانده، طلاق والدینش، جدایی‌اش از پدرش و اعتیادش به هرویین در رفت و برگشت است.

هاردی در توضیح این پروژه سینمایی به «ورایتی» گفت: «جنگ من پایان یافته» روایتی خشن و در عین حال، شکننده از وضعیتی است که هم به ماهیت اعتیاد و هم تجربه جنگ پرداخته است. بازیگر ۳۹ ساله انگلیسی در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد: «خواندن کتاب و کلمات و تجربیات آنتونی مرا میخکوب کرد و شخصا برای من او و اثرش از اهمیتی بالا برخوردارند.»

اوکانر همچنین تهیه‌کنندگی این پروژه را به همراه هاردی بر عهده دارد. این نویسنده و کارگردان امریکایی آخرین‌بار سال گذشته، تریلر جنایی «حسابدار» با بازی بن افلک، آنا کندریک و جی کی سیمونز را بر پرده سینماها داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.