رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۳ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 19 February
موناکو 1-2 پاری سن ژرمن

دنی آلوز در فرانسه هم با جام شروع کرد

 به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از طرفداری؛ بازی سوپر جام فرانسه، از ساعت ۲۳:۳۰ دو تیم موناکو و پاری سن ژرمن به مصاف هم رفتند. ترکیب رسمی دو تیم را اینجا ببینید.                                             […]

 به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از طرفداری؛ بازی سوپر جام فرانسه، از ساعت ۲۳:۳۰ دو تیم موناکو و پاری سن ژرمن به مصاف هم رفتند. ترکیب رسمی دو تیم را اینجا ببینید.

                                                                                 گزارش نیمه اول                                                                             

بازی را موناکو بسیار خوب آغاز کرد و حتی در دقیقه ۴ به گل رسید اما گل ام باپه مردود اعلام شد. در سوی مقابل در دقیقه ۶ در یک فرار سریع، رابیو توپ را روی دروازه موناکو ارسال کرد و ضربه خطرناک دنی آلوز توسط دروازه بان دفع شد. کم کم پاری سن ژرمن خودش را در زمین پیدا کرد و تقریبا سوار به بازی شد. در دقیقه ۱۳ کورزاوا از سمت چپ حرکت زیبایی را آغاز کرد و توپ را به دهانه دروازه فرستاد اما ضربه کاوانی را مدافع موناکو راهی کرنر کرد.

در دقیقه ۳۰، جبرئیل سیدیبه با یک حرکت سریع و زیبا خودش را به مقابل دروازه پاری سن ژرمن رساند و با دروازه را باز کرد. این در شرایطی بود که پاری سن ژرمن حاکم میدان بود.

در دقیقه ۳۳ موناکو می توانست به گل دوم برسد اما ضربه خطرناک ام باپه از درون محوطه جریمه توسط مدافعان پاری سن ژرمن دفع شد. در دقیقه ۳۶ ضربه آزاد محکم کاوانی از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۴۵ ضربه وراتی از درون محوطه جریمه قدرت و زاویه مناسب را نداشت تا بازی در نیمه اول با نتیجه ۱-۰ به سود موناکو به پایان برسد.

                                                                                                    گزارش نیمه دوم 

پاری سن ژرمن در نیمه دوم هجومی تر کار را آغاز کرد و خیلی زود به نتیجه رسید. در دقیقه ۵۰ دنی آلوز از روی یک ضربه آزاد مستقیم، با یک ضربه پای راست زیبا توپ را دور از دستان سوباشیچ وارد دروازه موناکو کرد. 

در دقیقه ۶۰ سانتر خوب دنی آلوز با ضربه سر رابیو همراه بود اما توپ از کنار دروازه به بیرون رفت. پاری سن ژرمن توپ و میدان را در اختیار داشت اما موناکو بر روی ضد حملات تمرکز کرده بود. در دقیقه ۶۱ سانتر دنی آلوز به سمت دروازه رفت و در شرایطی بسیار خطرناک، سوباشیچ توپ را به کرنر فرستاد. بازی جذاب دنبال می شد و پاری سن ژرمن فشار می آورد تا گل برتری را به ثمر برساند. در دقیقه ۶۳ بالاخره پاری سن ژرمن به گل برتری رسید. باز هم سانتر دنی آلوز که شب خوبی را در پست وینگر راست سپری می کرد، مقابل دروازه به رابیو رسید و این بازیکن با یک ضربه سر به زیبایی دروازه را باز کرد.

در حالی که پاریسی ها جلو افتاده بودند اما باز هم حملات خطرناکی را ترتیب می دادند. در دقیقه ۸۰ ضربه سر خطرناک کاریو برای موناکو، با عکس العمل خوب آرئولا همراه شد. در ده دقیقه پایانی، پاری سن ژرمن سعی می کرد بازی را آرام تر کند و نتیجه را حفظ کند. فشار موناکو برای زدن گل تساوی در ۵ دقیقه پایانی بسیار زیاد شد. در دقیقه ۸۸ ضربه سر خطرناک فالکائو، از کنار دروازه به بیرون رفت.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.