رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 22 January
با همکاری شبکه نشنال جئوگرافیک؛

لئوناردو دی کاپریو سریال «مردان واقعی» را می‌سازد

 لئوناردو دی کاپریو سریال «مردان واقعی» (The Right Stuff) را با اقتباس از رمان معروف تام ولف برای پخش از شبکه «نشنال جئوگرافیک» تهیه و تولید می‌کند. کتاب ولف در سال ۱۹۷۹ منتشر شد و روایتگر داستان گروهی خلبان امریکایی است که با آزمایش موشک‌های ابتدایی در پیشبرد برنامه فضایی امریکا و همچنین اولین سفر […]

 لئوناردو دی کاپریو سریال «مردان واقعی» (The Right Stuff) را با اقتباس از رمان معروف تام ولف برای پخش از شبکه «نشنال جئوگرافیک» تهیه و تولید می‌کند. کتاب ولف در سال ۱۹۷۹ منتشر شد و روایتگر داستان گروهی خلبان امریکایی است که با آزمایش موشک‌های ابتدایی در پیشبرد برنامه فضایی امریکا و همچنین اولین سفر فضانوردان به مریخ گامی مهم برداشتند. این کتاب اولین‌بار در قالب یک فیلم بلند سینمایی به کارگردانی فیلیپ کافمن در سال ۱۹۸۳ روی پرده رفت.

به گزارش پایگاه خبری جهش و به نقل از «امپایر»؛ جنیفر داویسن همکار تهیه‌کننده دی کاپریو نیز در تولید این پروژه مشارکت دارد. این دو نفر پیش از این، مستند معروف «پیش از سیل» را برای این شبکه تلویزیونی تهیه و تولید کرده بودند.

«نشنال جئوگرافیک» همچنین روز گذشته (سه‌شنبه) از پخش مستندی درباره شاهزاده دایانا تحت عنوان «دایانا: به روایت خودش» در روز دوشنبه ۱۴ اوت (۲۳ مرداد) خبر داد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.