رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
  • الأربعاء ۵ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 21 February
همکاری جدید ستاره استرالیایی با برادران وارنر

مارگو رابی فیلم علمی-تخیلی می‌سازد

 جهش_مارگو رابی ستاره فیلم ابرقهرمانی «جوخه انتحاری» با همکاری دنیز دی نووی تهیه‌کننده فیلم «ادوارد دست‌قیچی» یک پروژه سینمایی حادثه‌ای، علمی-تخیلی را تهیه‌کنندگی می‌کند. این فیلم سینمایی با حمایت استودیوی «برادران وارنر» مقابل دوربین می‌رود. بازیگران این پروژه سینمایی هنوز مشخص نشده‌اند. رابی بازیگر ۲۷ ساله استرالیایی به زودی فیلم زندگینامه‌ای «من، تونیا» را آماده […]

 جهش_مارگو رابی ستاره فیلم ابرقهرمانی «جوخه انتحاری» با همکاری دنیز دی نووی تهیه‌کننده فیلم «ادوارد دست‌قیچی» یک پروژه سینمایی حادثه‌ای، علمی-تخیلی را تهیه‌کنندگی می‌کند. این فیلم سینمایی با حمایت استودیوی «برادران وارنر» مقابل دوربین می‌رود. بازیگران این پروژه سینمایی هنوز مشخص نشده‌اند.

رابی بازیگر ۲۷ ساله استرالیایی به زودی فیلم زندگینامه‌ای «من، تونیا» را آماده اکران دارد که سپتامبر آینده در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو برای اولین‌بار در امریکای شمالی به نمایش در می‌آید. رابی علاوه بر ایفای نقش، تهیه‌کنندگی این فیلم را هم بر عهده داشته است.

او در سال‌های اخیر در سه محصول استودیوی وارنرها شامل «تمرکز»، «افسانه تارزان» و «جوخه انتحاری» ایفای نقش کرده است. رابی همچنین در فیلم «آژیرهای شهر گاتهام» که با محوریت شخصیت «هارلی کویین» تولید می‌شود و به عنوان فیلمی مستقل از «جوخه انتحاری» به شمار می‌رود، ایفای نقش خواهد کرد.

به علاوه، این بازیگر پرکار و جوان استرالیایی فیلم «بدرود کریستوفر رابین» را هم برای پاییز امسال آماده اکران دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.