رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 22 January

پایگاه خبری جهش-مهسا احمدی پیش از این عضو تیم ملی ووشو و ژیمناستیک بود و بارها دست به عملیات آکروبات ، سقوط آزاد و پرواز با پاراگلایدر … در ایران زده است . مهسا درایران بدلکار نقش‌های زیادی درسریال‌ها و فیلم‌های سینمایی بوده است . او علاوه بر فیلم‌های ایرانی در محصولات سینمایی هالیوودی از […]

پایگاه خبری جهش-مهسا احمدی پیش از این عضو تیم ملی ووشو و ژیمناستیک بود و بارها دست به عملیات آکروبات ، سقوط آزاد و پرواز با پاراگلایدر … در ایران زده است .
مهسا درایران بدلکار نقش‌های زیادی درسریال‌ها و فیلم‌های سینمایی بوده است . او علاوه بر فیلم‌های ایرانی در محصولات سینمایی هالیوودی از جمله فیلم جیمز باند به نام Skyfall بدلکاری کرد و توانست جایزه سالانه انجمن بازیگران فیلم آمریکا را به نام خود ثبت کند و در رسانه‌های داخلی و خارجی خبرساز شود .
بانوی بدلکار ایرانی سال قبل درجشنواره ویژه بدلکاران هالیوود که درهتل شرایتون یونیورسال‌سیتی برگزار شد ، علاوه بردریافت جایزه کریستال اوارد ، با پیشنهاد اسپانسرهای بزرگ برای حضور درفیلم های اکشن وبدلکاری روبه‌رو شد و یک سالی می‌شود با گرین کارتی به کار بدلکاری و آموزش مشغول است .
احمدی در باره چگونگی ورود به دنیای بدلکاران می‌گوید : « برای دختران فقط تا ۱۷ سالگی امکان حضوردرژیمناستیک وجود دارد . به همین خاطر بعد از ۱۷سالگی ژیمناستیک را کنار گذاشتم  و وارد گروه بدلکاری ۱۳ شدم.»
بانوی بدلکار ایرانی عاشق ایران است : « من زاده ایرانم و هر جا که می‌روم با افتخار فریاد می زنم  که ایرانی هستم و با  تمام قدرتم تلاش می کنم توانمندی یک دختر ایرانی را نشان بدهم . آرزویم این است که  دختران ایرانی هرجا که حضور پیدا می کنند با موفقیت های خود بدرخشند ونام ایران را پر آوازه کنند.»

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.