رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
  • الأربعاء ۰ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 17 January
پاسخ برانکو به انتقادات درخشان

ادامه حرف های برانکو و درخشان

به گزارش پایگاه خبری جهش به نقل خبرورزشی، پرسپولیس در فصل چهاردهم ابتدا با هدایت علی دایی به لیگ آمد و سپس حمید درخشان سرمربی این تیم شد اما نتایج ناامیدکننده درخشان با پرسپولیس زمینه ساز برکناری این مربی شد تا برانکو از کرواسی آمده و روی نیمکت پرسپولیس بنشیند. در فصل پانزدهم، برانکو نتوانست […]

به گزارش پایگاه خبری جهش به نقل خبرورزشی، پرسپولیس در فصل چهاردهم ابتدا با هدایت علی دایی به لیگ آمد و سپس حمید درخشان سرمربی این تیم شد اما نتایج ناامیدکننده درخشان با پرسپولیس زمینه ساز برکناری این مربی شد تا برانکو از کرواسی آمده و روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.
در فصل پانزدهم، برانکو نتوانست لیگ را به خوبی آغاز کند و علیرغم فوتبال زیبایی که بازی می کرد، در ۶ هفته ابتدایی ۴ شکست در کارنامه پرسپولیس درج شد. همان زمان، حمید درخشان مصاحبه های سریالی انجام داد و در بین صحبت هایش می گفت: «اگر من این نتایج را می گرفتم، مرا دار می زدند» و با این ادبیات به منتقد درجه یک برانکو بدل شد.
در تمام این مدت، برانکو تیمی در لیگ برتر نداشت تا مقابل درخشان قرار بگیرد تا اینکه در سوپرجام و لیگ برتر، دو بار و در فاصله اندک این فرصت در اختیار مرد کروات قرار گرفت.
برانکو نیز از موقعیت به دست آمده نهایت استفاده را برد و هر دو بازی را با نتیجه مشابه ۳ بر صفر برد تا جواب قاطعانه ای به انتقادات فصل پانزدهم درخشان بدهد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.