رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 February

به گزارش پایگاه خبری جهش به نقل از دادستانی کرمانشاه، محمدحسین صادقی افزود: در هفته گذشته در حوزه قضایی شهرستان اسلام آبادغرب از یک دستگاه تریلر حاوی سوخت مازوت به رانندگی شخصی به هویت مشخص که تبعه یکی از کشور‌های همسایه است بازرسی شد که راننده تعداد ۵۰ قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز مدل وینچستر را […]

به گزارش پایگاه خبری جهش به نقل از دادستانی کرمانشاه، محمدحسین صادقی افزود: در هفته گذشته در حوزه قضایی شهرستان اسلام آبادغرب از یک دستگاه تریلر حاوی سوخت مازوت به رانندگی شخصی به هویت مشخص که تبعه یکی از کشور‌های همسایه است بازرسی شد که راننده تعداد ۵۰ قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز مدل وینچستر را به صورت ماهرانه در خودرو جاسازی کرده بود.
وی گفت: این فرد پس از ورود به کشور و تحویل محموله سوخت در یکی از بندر‌های جنوبی این اسلحه‌ها را از تانکر خارج و به قسمت کابین منتقل کرده بود.
این مقام قضایی ادامه داد: این متهم با بارگیری سوخت بنزین برای تحویل اسلحه‌ها عازم اسلام آبادغرب ‌شد که توسط نیروی انتظامی توقیف و پس از بازرسی اسلحه‌های مذکور کشف شد.
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه اظهار کرد: در این راستا پرونده‌ای در شعبه بازپرسی تشکیل و متهم با قرار تامین کیفری متناسب بازداشت شد.
صادقی در پایان گفت: تحقیقات برای شناسایی همدستان احتمالی متهم و شخصی که متهم قصد داشته است سلاح‌ها را به وی تحویل دهد در دستور کار قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.