رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۳ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 19 February
کرملین در بیانیه‌ای اعلام کرد :

تماس تلفنی پوتین و روحانی درباره پرژه های انرژی

پایگاه خبری جهش- کرملین در بیانیه‌ای اعلام کرد رییس جمهور روسیه در یک تماس تلفنی با دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری ایران، درباره پروژه‌های انرژی و وضعیت سوریه گفت و گو کرده است. به نقل از رویترز، کرملین اعلام کرد این مکالمه درباره پروژه‌های مشترک در بخش‌های نفت و گاز، برق و حمل و نقل […]

پایگاه خبری جهش- کرملین در بیانیه‌ای اعلام کرد رییس جمهور روسیه در یک تماس تلفنی با دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری ایران، درباره پروژه‌های انرژی و وضعیت سوریه گفت و گو کرده است.

به نقل از رویترز، کرملین اعلام کرد این مکالمه درباره پروژه‌های مشترک در بخش‌های نفت و گاز، برق و حمل و نقل بوده است، در حالی که سایر موضوعات مطرح در عرصه بین المللی نیز مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفتند.

ایران پیش از این از حضور شرکت‌های روسی در توسعه میدان‌های نفت و گاز خود استقبال کرده است و شرکت ملی نفت ایران اعلام کرده که از غول انرژی گازپروم روسیه پیشنهادی در خصوص میدان نفتی چنگوله و همچنین میدان نفتی آذر که با بدرای عراق مشترک است، دریافت کرده است.

آذر و چنگوله در سال ۲۰۰۵ در نتیجه اکتشاف انجام شده از سوی کنسرسیومی متشکل از شرکت‌های لوک اویل روسیه و استات اویل نروژ کشف شدند. برآورد می‌شود هر دو میدان با میدان بدرای عراق حدود ۳.۵ میلیارد بشکه ذخیره دارند.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.