رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January
خانواده ها و نیکوکاران میتوانند برای تجهیز اتاق بازی کودکان کمک کنند

فراخوان اهدای ادوات بازی به کودکان بیمار

به گزارش وایگاه خبری جهش به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فراخوان «باز هم بازی» از سوی گروه سلامت و هنر منتشر شد. این گروه که فعالیت‌های متنوعی در حوزه‌ی فرهنگی هنری برای کودکان بیمار در دستور کار خود دارد، در سال‌های اخیر از مردم دعوت کرده است تا با […]

به گزارش وایگاه خبری جهش به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فراخوان «باز هم بازی» از سوی گروه سلامت و هنر منتشر شد.

این گروه که فعالیت‌های متنوعی در حوزه‌ی فرهنگی هنری برای کودکان بیمار در دستور کار خود دارد، در سال‌های اخیر از مردم دعوت کرده است تا با اهدای اسباب‌بازی‌های نو و سالم به کودکان بیمارستانی کمک کنند تا آن‌ها ساعت‌های تنهایی خود در مراکز درمانی را بهتر سپری کنند.

بر این اساس، غرفه‌ی گروه «هنر و سلامت» در سومین جشنواره ملی اسباب‌بازی از ۲۴ تا ۲۸ مرداد پذیرای کمک‌های نقدی و غیرنقدی است. پیش‌تر نیز فعالیت این گروه مورد استقبال قرار گرفته بود و گروه‌ها و افراد حقیقی در این امر خداپسندانه شرکت کرده بودند.

گفتنی است که علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به گروه تلگرامی@healt.usern مراجعه کنند.

ساعت برگزاری سومین جشنواره ملی اسباب‌بازی ۱۴ تا ۲۲ اعلام شده است. این نمایشگاه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.