رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 February
تمام دیه جان باختگان معدن زغال سنگ آزادشهر پرداخت و تسویه شد

بیمه آسیا طی چهار مرحله جمع‌ آوری مدارک قانونی نسبت به پرداخت ۲۱۰۰ میلیون ریال

به گزارش  پایگاه خبری جهش به نقل از ایرنا ؛ مسلم سهرابی امروز چهارشنبه در نشست خبری افزود: بیمه آسیا طی چهار مرحله جمع‌ آوری مدارک قانونی نسبت به پرداخت ۲۱۰۰ میلیون ریال در وجه هر یک از اولیای دم جان باخته معدن زغال سنگ آزادشهر اقدام کرد بطوریکه اکنون تمامی پرونده‌ ها با موضوع […]

به گزارش  پایگاه خبری جهش به نقل از ایرنا ؛ مسلم سهرابی امروز چهارشنبه در نشست خبری افزود: بیمه آسیا طی چهار مرحله جمع‌ آوری مدارک قانونی نسبت به پرداخت ۲۱۰۰ میلیون ریال در وجه هر یک از اولیای دم جان باخته معدن زغال سنگ آزادشهر اقدام کرد بطوریکه اکنون تمامی پرونده‌ ها با موضوع دیه تسویه شده است.
وی گفت: در این مسیر یکی از مشکلات طولانی شدن روند انحصار وراثت بود که در هماهنگی با دادگستری استان گلستان امور مربوطه انجام و منطبق بر آن دیه تمام جان باختگان پرداخت شد.
انفجار ۱۳ اردیبهشت امسال در معدن زغال سنگ آزادشهر ۴۳ کشته و دهها زخمی برجای گذاشت که در پی آن رییس جمهوری، وزیر کار و شمار دیگری از مقامات دولت در محل حاضر و ضمن گفتگو با کارگران و خانواده جان باختگان بر رسیدگی به موضوع در ابعاد مختلف آن تاکید کردند.
پرداخت دیه، خسارت و حقوق معوقه کارگران، حل مشکل مسکن کارگران بدون خانه، احداث درمانگاه تامین اجتماعی در محل و روشن شدن علت دقیق حادثه مطابق نظر کارشناسان از جمله تصمیمات و قول های داده شده است.
معدن زغال سنگ زمستان یورت در نزدیکی روستایی به همین نام در شرق گرگان مرکز استان گلستان متعلق به بخش خصوصی است.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.