رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
  • الأربعاء ۰ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 17 January

پایگاه خبری جهش- فرمانده کل ارتش با بیان اینکه تصوری که در ارتش نسبت به ستاد کل وجود دارد تصوری نادرست و ناشی از سوء تفاهم است اظهار کرد: در ستا کل نیروهای مسلح صمیمیت بسیاری بین نیروها وجود دارد. امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی جانشین پیشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم تودیع […]

پایگاه خبری جهش- فرمانده کل ارتش با بیان اینکه تصوری که در ارتش نسبت به ستاد کل وجود دارد تصوری نادرست و ناشی از سوء تفاهم است اظهار کرد: در ستا کل نیروهای مسلح صمیمیت بسیاری بین نیروها وجود دارد.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی جانشین پیشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم تودیع خود که با حضور فرماندهان ارشد نیروهای مسلح برگزار شد، اظهار کرد: یک سال حضور در ستاد کل نیروهای مسلح دوران بسیار مفید و اثربخشی در مدت خدمت من محسوب می شود و این تدبیر یکی از تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری است که در عملکرد من در مجموعه ارتش تاثیرگذار خواهد بود.

وی تصریح کرد: همواره تصوری در سازمانهای مختلف نیروهای مسلح از جمله ارتش نسبت به ستاد کل وجود دارد این تصور صحیح نیست و ناشی از سوءتفاهم های بسیاری است و من این موضوع را در مدت حضور خود در ستاد کل درک کردم.

فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه در ستاد کل صمیمت بسیاری مابین نیروها در بخشهای مختلف نیروهای مسلح وجود دارد گفت: یکی دیگر از مزایای حضور من در ستاد کل نیروهای مسلح بودن در کنار سرلشکر باقری بود.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.