رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۳ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 19 February
فیلم «به وقت شام»
فیلمبرداری ابراهیم حاتمی‌کیا تا پایان شهریور ادامه دارد

فیلم «به وقت شام»

به گزارش پایگاه خبری جهش ، ابراهیم حاتمی کیا که از چند ماه پیش ساخت جدیدترین فیلم خود «به وقت شام» را آغاز کرده است، ظرف ۲۰ روز آینده فیلمبرداری آن را به پایان خواهد رساند. بنا بر جدیدترین اخبار منتشر شده از این پروژه، هنوز سکانس‌های مربوط به فرودگاه ضبط نشده و بخش‌های باقی […]

به گزارش پایگاه خبری جهش ، ابراهیم حاتمی کیا که از چند ماه پیش ساخت جدیدترین فیلم خود «به وقت شام» را آغاز کرده است، ظرف ۲۰ روز آینده فیلمبرداری آن را به پایان خواهد رساند. بنا بر جدیدترین اخبار منتشر شده از این پروژه، هنوز سکانس‌های مربوط به فرودگاه ضبط نشده و بخش‌های باقی مانده از فیلم در شهرک دفاع مقدس جلوی دوربین خواهد رفت.

همزمان با آغاز فیلمبرداری «به وقت شام» ابراهیم حاتمی کیا با حضور در مراسم دیدار برخی سینماگران با رهبری، اعلام کرد که موضوع فیلم جدید او درباره مدافعان حرم است. البته پیش از این سفرهای متعدد این کارگردان به کشور سوریه نشان از این موضوع داشت که کارگردان «آژانس شیشه‌ای» این بار می‌خواهد به جنگ سوریه بپردازد.

فیلمبرداری «به وقت شام» همزمان با آغاز ماه رمضان در یکی از فرودگاه‌های نظامی  آغاز شد و تدوین آن همزمان با فیلمبرداری توسط مهرداد خوشبخت انجام می‌شود.

با توجه به حساسیت‌های خاص ابراهیم حاتمی‌کیا به نظر می رسد فیلمبرداری «به وقت شام» تا پایان  شهریورماه ادامه خواهد یافت و با انجام مراحل فنی فیلم، آخرین ساخته سینمایی ابراهیم حاتمی‌کیا در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید.

به گزارش فارس، فیلمبرداری «به وقت شام» برعهده مهدی جعفری است و هادی حجازی‌فر و بابک حمیدیان از بازیگران ایرانی هستند که در این اثر حضور دارند. جمعی از بازیگران مطرح سوری و لبنانی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند. تولید «به وقت شام» را موسسه اوج بر عهده دارد.

منبع:آی سینما

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.