رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
فهرست نامزدهای نوزدهمین جشن خانه سینما بر اساس آراء داوران انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران اعلام شد. انتظار می رود خانه سینما با اعلام اسامی کلیه داوران «انجمن عالی هنرها و فنون سینما»، تصویری واضح تر از این عنوان به جامعه سینمایی کشور ارائه دهد.

به گزارش پایگاه خبری جهش ، هارون یشایایی رئیس نوزدهمین جشن بزرگ سینمای ایران، فهرست نامزدهای این رویداد را که بر اساس آراء داوران انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران انتخاب شده اند به شرح زیر اعلام می گردد. بهترین کارگردانی : ۱-      رضا میرکریمی                 دختر ۲-      حمید نعمت اله                   رگ خواب […]

به گزارش پایگاه خبری جهش ، هارون یشایایی رئیس نوزدهمین جشن بزرگ سینمای ایران، فهرست نامزدهای این رویداد را که بر اساس آراء داوران انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران انتخاب شده اند به شرح زیر اعلام می گردد.

بهترین کارگردانی :

۱-      رضا میرکریمی                 دختر

۲-      حمید نعمت اله                   رگ خواب

۳-      اصغر فرهادی                   فروشنده

۴-      رضا درمیشیان                 لانتوری

۵-      محمد حسین مهدویان          ماجرای نیمروز

بهترین فیلمنامه :

۱-      پیمان قاسم خانی               خوب، بد، جلف

۲-      مهران کاشانی                   دختر

۳-      معصومه بیات                   رگ خواب

۴-      اصغر فرهادی                   فروشنده

۵-      سهیل بیرقی                     من

بهترین فیلمبرداری :

۱-      حمید خضوعی ابیانه           دختر

۲-      فرشاد محمدی                  رگ خواب

۳-      حسین جعفریان                 فروشنده

۴-      هادی بهروز                     ماجرای نیمروز

۵-      ساعد نیک ذات                  نفس

بهترین تدوین :

۱-      مصطفی خرقه پوش            برادرم خسرو

۲-      میثم موئینی                      دختر

۳-      هایده صفی یاری               فروشنده

۴-      هایده صفی یاری               لانتوری

۵-      سپیده عبدالوهاب               متولد ۶۵

بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

۱-      سارا بهرامی                     خانه ای در خیابان چهل و یکم

۲-      مریلا زارعی                     دختر

۳-      پانته آ پناهی ها                 لاک قرمز

۴-      بهنوش بختیاری                من

۵-      شبنم مقدمی                     نفس

۶-      ثریا قاسمی                      ویلایی ها

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

۱-      ناصر هاشمی                    برادرم خسرو

۲-      فرید سجادی حسینی           فروشنده

۳-      بهرام افشاری                   لانتوری

۴-      هادی حجازی فر               ماجرای نیمروز

۵-      جواد عزتی                       ماجرای نیمروز

۶-      احمد مهرانفر                    ماجرای نیمروز

بهترین بازیگر نقش اول زن :

۱-      لیلا حاتمی                       رگ خواب

۲-      ترانه علیدوستی                 فروشنده

۳-      پردیس احمدیه                  لاک قرمز

۴-      پانته آ پناهی ها                 نفس

۵-      رویا نونهالی                     نیمه شب اتفاق افتاد

بهترین بازیگر نقش اول مرد :

۱-      فرهاد اصلانی                   دختر

۲-      کوروش تهامی                  رگ خواب

۳-      شهاب حسینی                   فروشنده

۴-      نوید محمد زاده                 لانتوری

۵-      حامد بهداد                       نیمه شب اتفاق افتاد

بهترین موسیقی :

۱-      کارن همایونفر                  اروند

۲-      حامد ثابت                        برادرم خسرو

۳-      فردین خلعتبری                 سینما نیمکت

۴-      بهزاد عبدی                      ناردون

۵-      ستار اورکی                     ویلایی ها

طراحی صحنه :

۱-      کامیاب امین عشایری          آبا جان

۲-      شیوا رشیدیان                  خانه ای در خیابان چهل و یکم

۳-      محسن شاه ابراهیمی           دختر

۴-      کیوان مقدم                      فروشنده

۵-      اصغر نژاد ایمانی               نفس

طراحی لباس :

۱-      مجید لیلاجی                     زاپاس

۲-      آیدین ظریف                     سیانور

۳-      سارا سمیعی                     فروشنده

۴-      گلناز گلشن                      لانتوری

۵-      اصغر نژادایمانی                نفس

۶-      عباس بلوندی                    یتیم خانه ایران

صدابرداری :

۱-      محمود سماک باشی           آشوب

۲-      جهانگیر میرشکاری            تیک آف

۳-      بابک اردلان                     رگ خواب

۴-      ناصر انتظاری                   من

۵-      عباس رستگارپور              نفس

۶-      بهمن حیدری                    یتیم خانه ایران

صداگذاری :

۱-      محمود موسی نژاد             اروند

۲-      بهمن اردلان                     رگ خواب

۳-      علیرضا علویان                  من

۴-      آرش قاسمی                     نفس

۵-      امیر حسین قاسمی             ویلایی ها

چهره پردازی :

۱-      فاطمه کمالی، زهرا کمالی                 سیانور

۲-      عبداله اسکندری، مهرداد میرکیانی      لانتوری

۳-      محسن دارسنج                              ماجرای نیمروز

۴-      مهرداد میرکیانی                            نفس

۵-      داریوش صالحیان                          یتیم خانه ایران

جلوه های ویژه میدانی :

۱-      محسن روزبهانی               یتیم خانه ایران

۲-      داود رسولیان                   ابو زینب

۳-      رضا ترکمان                     سینما نیمکت

۴-      عباس شوقی                     امکان مینا

۵-      ایمان کرمیان                     ویلایی ها

۶-      محسن روزبهانی               ماجرای نیمروز

جلوه های بصری :

۱-      محمد لطفعلی                    آبا جان

۲-      بهنام خاکسار                   اکسیدان

۳-      سینا قویدل                      رگ خواب

۴-      امیر رضا معتمدی              سینما نیمکت

۵-      فرید ناظر فصیحی              نفس

بهترین فیلم :

۱-      برادرم خسرو                   سعید ملکان

۲-      دختر                              رضا میر کریمی

۳-      رگ خواب                        حمید نعمت اله

۴-      فروشنده                         اصغر فرهادی

۵-      لانتوری                          رضا درمیشیان

۶-      ماجرای نیمروز                 سید محمود رضوی

۷-      نفس                               محمد حسین قاسمی

بهترین کارگردانی مستند:

۱-      حسن نقاشی                                             آثار عجم

۲-      فرناز جورابچیان و محمد رضا جورابچیان       اعتراض وارد نیست

۳-      حجت طاهری                                            پرندگان در سایه

۴-      حامد سعادت                                            مردی که فسیل شد

۵-      مهدی قنواتی                                             همجا

بهترین فیلم مستند :

۱-      آوانتاژ                                        محمد کارت

۲-      پسران سند باد                              رضا حائری

۳-      زنانگی                                        محسن استاد علی

۴-      زیمل بلوچستان                             مازیار مشتاق گوهری

۵-      متهمین دایره بیستم                                    حسام اسلامی

بهترین فیلم کوتاه :

۱-      آرا                                 یوسف کارگر

۲-      حیوان                            بهرام ارک و بهمن ارک

۳-      زونا                               طوفان نهان قدرتی

۴-      شب تولد                         امید شمس

۵-      وقت ناهار                        علیرضا قاسمی

تندیس های جشن سینمای ایران روز ۲۱ شهریور در آیین پایانی این رویداد به برگزیدگان اهداء  خواهد شد.

 

منبع:سینماپرس

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.