رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
  • الأربعاء ۰ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 17 January
ستارگان بزرگ بارسلونا در راه جدایی

بعد از نیمار چه کسانی از بارسلونا جدا خواهند شد

به گزارش پایگاه خبری جهش به نقل از “ورزش سه”، بحران مدیریتی به شدت گربیان بلوگرانا را گرفته و با توجه به عدم ثبات در شرایط این تیم، تیم های بزرگ اروپا یک به یک برای جذب ستارگان این تیم به صف شده اند. امروز نشریه توتواسپورت نزدیک به باشگاه یوونتوس فاش کرد که جرارد […]

به گزارش پایگاه خبری جهش به نقل از “ورزش سه”، بحران مدیریتی به شدت گربیان بلوگرانا را گرفته و با توجه به عدم ثبات در شرایط این تیم، تیم های بزرگ اروپا یک به یک برای جذب ستارگان این تیم به صف شده اند.

امروز نشریه توتواسپورت نزدیک به باشگاه یوونتوس فاش کرد که جرارد پیکه به شدت مورد توجه یوونتوس قرار گرفته و ممکن است این بازیکن در تابستان سال بعد راهی تورین شود.

یوونتوس در تابستان امسال لئوناردو بونوچی را از دست داده و به شدت به دنبال تقویت خط دفاعی خود است و پیکه می تواند بهترین گزینه برای آنها باشد.

البته یوونتوس به جز پیکه، قصد دارد برای جذب کاپیتان تکنیکی بارسا آندرس اینیستا نیز اقدام کند و با توجه به تکذیبیه امروز این بازیکن باتجربه به صحبت های بارتومئو مبنی بر تمایل بارسا به حفظ او، شایعات جدایی وی افزایش یافته است.

همچنین به جز پیکه و اینیستا، وضعیت تمدید قرارداد لیونل مسی هم مشخص نیست و به نظر می رسد فوق ستاره آرژانتینی با حضور این مدیریت تمایلی به ماندن در بارسا ندارد.

سیتیزن ها به رهبری گواردیولا با  پیشنهاد ۲۷۵ میلیون یورویی در انتظار اشاره ای از ستاره شماره ۱۰ بلوگرانا هستند و علیرغم مصاحبه های متوالی بارتومئو، هیچ چیز در مورد آینده او تغییر نکرده است.

در نهایت احتمال برگزاری استیضاح و اوضاع آشفته مدیریت بارسلونا، ممکن است به زودی ستارگان این تیم را از ادامه فعالیت در نوکمپ منصرف کند.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.