رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January
بررسی های اولیه نشاندهنده نقص فنی اتوبوس واژگون شده

«یکدستگاه اتوبوس بین شهری بامداد امروز – سه شنبه – در مسیر کرج – ساری در محور قدیم جاجرود دچار حادثه و سقوط در دره شد، در این حادثه ۱۱ نفر کشته و ۲۸ نفر نیز مصدوم شدند». به گزارش پایگاه خبری جهش ، سرهنگ سیاوش محبی  افزود: بررسی اولیه کارشناسان وجود نقص فنی در […]

«یکدستگاه اتوبوس بین شهری بامداد امروز – سه شنبه – در مسیر کرج – ساری در محور قدیم جاجرود دچار حادثه و سقوط در دره شد، در این حادثه ۱۱ نفر کشته و ۲۸ نفر نیز مصدوم شدند».
به گزارش پایگاه خبری جهش ، سرهنگ سیاوش محبی  افزود: بررسی اولیه کارشناسان وجود نقص فنی در خودرو را تایید می کند، البته علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان بررسی و اعلام خواهد شد.
وی اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس مسافربری(ولوو بی۷) که از مقصد کرج به سمت ساری درحال حرکت بود، حوالی ساعت ۲ بامداد امروز در محور قدیم جاجرود(استان تهران) دچار سانحه شده و به دره سقوط می کند.
رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: براساس بررسی های انجام شده اتوبوس زمان وقوع حادثه ۵۰ کیلومتر سرعت داشته که با توجه به شرایط جاده سرعت تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت نیز برای این نوع اتوبوس مجاز است.
سرهنگ محبی با اشاره به ۳۹ مسافر این اتوبوس افزود: دراین حادثه ۱۱ نفر کشته و ۲۸ نفر دیگر مصدوم شدند که ۲۷ نفر از مصدومان به دلیل شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شدند.
رییس پلیس راه شرق استان تهران تصریح کرد: اتوبوس در حین حرکت از مسیر اصلی منحرف و در عمق ۲۰۰ متری دره جاجرود(یک کیلومتر قبل از پل) سقوط می کند.
سرهنگ محبی با اشاره به اینکه راننده و کمک راننده خودرو زنده و سالم هستند افزود: مصدومان حادثه با حضور عوامل امدادی و پس از انجام اقدامات اولیه درمانی، به بیمارستان های امام حسین (ع)، تجریش، بعثت، شهید لواسانی و شهید فیروزگر منتقل شدند.
به گفته وی، مصدومان این حادثه با استفاده از ۱۶ دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

 

منبع:ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.