رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
  • السبت ۲۷ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Saturday 16 December
قتل_احمد
نعمت آباد تهران:

قاتل مادر و دختر دستگیر شد

به گزارش پایگاه خبری جهش، سه شنبه ۲۸ شهریور ماه به مرکز فوریت‌های پلیس (۱۱۰) خبری مبنی بر وقوع قتل در طبقه دوم خانه ای واقع در نعمت آباد تهران اعلام شد. مامورین کلانتری خانی‌آباد با کمک عوامل آتش‌نشانی درب منزل مقتول را باز کردند و با بدن سرد مادر (شب بو) و دختر (آیلین) […]

به گزارش پایگاه خبری جهش، سه شنبه ۲۸ شهریور ماه به مرکز فوریت‌های پلیس (۱۱۰) خبری مبنی بر وقوع قتل در طبقه دوم خانه ای واقع در نعمت آباد تهران اعلام شد.

مامورین کلانتری خانی‌آباد با کمک عوامل آتش‌نشانی درب منزل مقتول را باز کردند و با بدن سرد مادر (شب بو) و دختر (آیلین) مواجع شدند که گلوی آنها توسط چاقو باز شده بود. مأمورین پس از کمی جستجو پیکر نیمه‌جان دختر‌ دیگر خانواده (آذین) را پیدا کردند.

در راه بیمارستان «آذین» با وضعیت وخیمش گفت:«شب عمو [ احمد ] به خانه ی ما آمد و ما را با شمشیر زد»

تحقیقات میدانی کاراگاهان:

یکی از همسایگان که با پلیس تماس گرفته بود و موضوع را به پلیس خبر داده بود به یکی از کاراگاه ها گفت:« بنده همسایه‌ی طبقه پائین هستم ؛ دخترم به من اعلام کرد که بچه های همسایه‌مان بیرون نمی آیند. حدودا ساعت ۰۴:۰۰ در منزل همسایه‌مان درگیری شدیدی رخ داده بود ، به موضوع مشکوک شده و بلافاصله موضوع را به ۱۱۰ اطلاع دادم» یکی دیگر از همسایه‌ها اضافه کرد:«صدای جیغ زدن های دختران همسایه‌مان را می شنیدم که ناگهان صدای آنها قطع شد ؛ همزمان،از داخل پنجره فردی حدودا ۵۰ ساله را مشاهده کردم که به سرعت از محل جنایت خارج و از محل دور شد»

دستگیری قاتل:

با‌توجه به شواهد و اظهارات «آذین» مبنی بر ارتکاب قتل توسط عموی ۵۰ ساله‌اش به‌نام «احمد»، کاراگاهان قاتل را شناسایی و همان شب در ساعت ۱۲:۳۰ دستگیر کردند.

همچنین سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، گفت:«مظنون پرونده در اظهارات اولیه منکر هرگونه ارتکاب جنایت شده و این در حالی‌است که بررسی شواهد ، دلایل و مستندات بدست آمده از محل جنایت در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و مظنون پرونده نیز با دستور بازپرس پرونده و جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس اگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.»

 

منبع:ایرنا

 

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.