رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 February
کره شمالی

به گزارش پایگاه خبری جهش، رئیس‌جمهوری آمریکا هشدار داد، گزینه نظامی کشورش علیه پیونگ‌یانگ برای کره‌ شمالی ویرانگر خواهد بود.  به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در عین حال، خاطرنشان کرد که استفاده از اهرم نظامی نخستین گزینه کشورش برای مقابله با برنامه‌های موشکی و هسته‌ای کره‌شمالی نیست. وی در کنفرانس مطبوعاتی […]

به گزارش پایگاه خبری جهش، رئیس‌جمهوری آمریکا هشدار داد، گزینه نظامی کشورش علیه پیونگ‌یانگ برای کره‌ شمالی ویرانگر خواهد بود.

 به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در عین حال، خاطرنشان کرد که استفاده از اهرم نظامی نخستین گزینه کشورش برای مقابله با برنامه‌های موشکی و هسته‌ای کره‌شمالی نیست.

وی در کنفرانس مطبوعاتی خود در کاخ سفید با اشاره به گزینه نظامی برای برخورد با کره‌ شمالی، تصریح کرد: ما برای به‌ کار گرفتن گزینه دوم (نظامی) کاملا آمادگی داریم اما این یک گزینه مطلوب نیست.

ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا افزود: در صورتی که این گزینه را انتخاب کنیم، این امر برای کره‌ شمالی ویرانگر خواهد بود. وقتی ما این گزینه را انتخاب کنیم، آن را به کار خواهیم بست.

ترامپ در بخش دیگری از این کنفرانس مطبوعاتی، به تحریم‌های ونزوئلا پرداخت و گفت، امید دارد که اتحادیه اروپا علیه دولت مادورو اعمال تحریم کند.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.