رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
  • الأربعاء ۰ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 17 January
کره شمالی
در جلسه وزیر دفاع و رئیس ستاد ارتش آمریکا با ترامپ

ترامپ به دنبال بررسی گزینه نظامی علیه کره شمالی

به گزارش پایگاه خبری جهش، کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با وزیر دفاع و رئیس ستاد ارتش این کشور گزینه‌های در دسترس آمریکا، برای مواجهه با کره شمالی را بررسی کرده است. به نقل از شبکه اسکای نیوز، کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد: بررسی و گفت‌وگوی دونالد ترامپ با جیمز […]

به گزارش پایگاه خبری جهش، کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با وزیر دفاع و رئیس ستاد ارتش این کشور گزینه‌های در دسترس آمریکا، برای مواجهه با کره شمالی را بررسی کرده است.

به نقل از شبکه اسکای نیوز، کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد: بررسی و گفت‌وگوی دونالد ترامپ با جیمز ماتیس، وزیر دفاع و جوزف دانفورد، رئیس ستاد ارتش آمریکا بر گزینه‌های ایالات متحده برای پاسخ به هرگونه دشمنی از جانب کره شمالی بوده است و اینکه اگر لازم باشد این گزینه‌ها برای توقف تهدیدهای هسته‌ای کره شمالی علیه ایالات متحده و هم‌پیمانانش در دستور کار قرار گیرد.

در بیانیه کاخ سفید اشاره‌ای نشده که آیا نشست ترامپ با فرماندهان ارشد کشورش، به این معناست که بحران کره شمالی بغرنج‌تر شده یا خیر.

روز شنبه ترامپ در توئیتی جنجالی گفت که تنها یک چیز در تعامل با کره شمالی تاثیرگذار است. اشاره او به گزینه نظامی بوده که واکنش پیونگ یانگ و مسئولان کشورهای مختلف را در پی داشت.

ترامپ شامگاه پنجشنبه با فرماندهان ارشد ارتش آمریکا و مسئولان نظامی این کشور دیدار کرد که گفته شده به بررسی پرونده ایران و کره شمالی اختصاص داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.