رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January
داعشی

به گزارش پایگاه خبری جهش، یکی از نویسندگان ادبیات کودکان روس که با همراه بردن سه فرزند خود در سفر به سوریه داعشی شده بود، با آنان نزدیک مرز عراق کشته شد. از شش سال پیش و زمان آغاز جنگ تروریست های مورد حمایت چند کشور غربی-عربی به پیشگامی آمریکا علیه سوریه، صدها شهروند زن و […]

به گزارش پایگاه خبری جهش، یکی از نویسندگان ادبیات کودکان روس که با همراه بردن سه فرزند خود در سفر به سوریه داعشی شده بود، با آنان نزدیک مرز عراق کشته شد.

از شش سال پیش و زمان آغاز جنگ تروریست های مورد حمایت چند کشور غربی-عربی به پیشگامی آمریکا علیه سوریه، صدها شهروند زن و مرد روسیه به گروههای تروریستی به ویژه داعش پیوسته اند که شماری از آنان کشته شده اند.
روزنامه ماسکوفسکی کامسامولتس روز شنبه نوشت: داریا ایستانکووا نویسنده روس از منطقه مورمانسک در شمال غرب روسیه و مقیم استان ولادیمیر در شرق مسکو، سومین ازدواج خود را با یک کانادایی داعشی شده انجام داد.
رسانه روسی افزوده است، حاصل ازدواج ایستانکووا و ویلیام پلوتنیکوف بوکسور کانادایی عضو داعش یک دختر بود که همراه دو فرزند دیگر این نویسنده از ازدواج های قبلی کشته شدند.
در پایان گزارش ماسکوفسکی کامسامولتس آمده است: این زن روس که از سال ۲۰۱۰ به دیدگاههای تندرو گرایش پیدا کرده بود، دو بار به جمهوری داغستان فدراسیون روسیه رفت و سپس با سفر به عراق برای گروه داعش کمک های نقدی جمع آوری می کرد تا اینکه در سوریه کشته شد.

 

منبع:ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.