رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January
icu

به گزارش پایگاه خبری جهش،  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: در حادثه انفجار و آتش سوزی بخش ICU بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) میاندوآب، یک نفر از بیماران جان خود را از دست داد و یک بیمار به همراه ۲ نفر از کارکنان این بخش مصدوم و به […]

به گزارش پایگاه خبری جهش،  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: در حادثه انفجار و آتش سوزی بخش ICU بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) میاندوآب، یک نفر از بیماران جان خود را از دست داد و یک بیمار به همراه ۲ نفر از کارکنان این بخش مصدوم و به بیمارستان دیگر منتقل شدند.

ابراهیم حسنی اظهار کرد: ساعت ۲:۴۰ بامداد امروز /شنبه/ حادثه آتش سوزی در بخش ICU بیمارستان حضرت فاطمه (س) میاندوآب اتفاق افتاد و اطفای حریق توسط کارکنان بیمارستان بلافاصله آغاز شد.
وی با اشاره به اینکه حریق در بخش ICU بیمارستان به دلیل انفجار ونتیلاتور صورت گرفته بود، اضافه کرد: گروه آتش نشانان با همکاری کارکنان بیمارستان حضرت فاطمه (س) برای مهار آتش و همچنین نجات بیماران داخل بخش وارد عمل شدند و در سریع ترین زمان ممکن برای مهار آتش و نجات جان بیماران اقدام لازم را انجام دادند.
وی ادامه داد: با عملکرد مناسب تیم امدادی، پنج بیمار از ۶ بیمار گرفتار در حریق به سلامت از این بخش خارج و به بخش ICU بیمارستان عباسی میاندوآب منتقل شدند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی بیان کرد: متاسفانه ونتیلاتور منفجر شده در مجاورت تخت یکی از بیماران بوده که منجر به فوت این بیمار شد.
حسنی گفت: یکی دیگر از بیماران بخش نیز به علت سوختگی ۲۰ درصدی برای مداوای تکمیلی به ارومیه اعزام شد.
وی افزود: در حین عملیات نجات نیز ۲ نفر از همکاران به دلیل تلاش جدی جهت نجات جان بیماران بستری دچار مسمومیت ناشی از گاز مواد سوختنی شدند که آن ۲ همکار نیز در بیمارستان عباسی تحت مراقبت ویژه هستند.
وی تاکید کرد: ارایه خدمات درمانی همه بخش های دیگر بیمارستان روند عادی خود را طی می کند.
شهرستان میاندوآب دارای ۲ بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) و شهید عباسی است؛ میاندوآب در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

 

منبع:ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.