رفتن به بالا

پایگاه خبری، تحلیلی جهش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January
جعل

به گزارش پایگاه خبری جهش، سردار حسین رحیمی افزود: نیروهای اطلاعاتی پلیس پایتخت در آستانه مراسم اربعین حسینی در اقدامی عملیاتی ضمن انهدام باند بزرگ جعل ویزا و دستگیری اعضای آن، ۱۰۰ هزار ویزای جعلی از این باند کشف کردند. فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: عوامل اطلاعاتی پلیس پایتخت در اقدامی غافلگیرانه موفق به شناسایی و […]

به گزارش پایگاه خبری جهش، سردار حسین رحیمی افزود: نیروهای اطلاعاتی پلیس پایتخت در آستانه مراسم اربعین حسینی در اقدامی عملیاتی ضمن انهدام باند بزرگ جعل ویزا و دستگیری اعضای آن، ۱۰۰ هزار ویزای جعلی از این باند کشف کردند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: عوامل اطلاعاتی پلیس پایتخت در اقدامی غافلگیرانه موفق به شناسایی و دستگیری ۶ عضو این باند جعل اسناد دولتی و ویزای عتبات عالیات شدند.
سردار رحیمی اظهار کرد: در سالهای گذشته شاهد بودیم که تعدادی جاعل اسناد دولتی با نزدیک شدن ایام اربعین حسینی (ع) و سفر مردم به عتبات عالیات با سوء استفاده از موقعیت ایجاد شده اقدام به جعل و فروش ویزای جعلی کشورعراق می کردند.
وی با اشاره به اینکه با پایش های تخصصی صورت گرفته و پیگیری های انجام شده همکاران ما موفق به شناسایی و دستگیری یک باند جاعل شدند، افزود: در این عملیات باند ۶ نفره جاعل که اقدام به چاپ و فروش ویزای جعلی کشور عراق می کردند دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.
به گفته وی، در این زمینه ۲ چاپخانه به عنوان محل چاپ ویزاهای جعلی نیز پلمپ شد.
رئیس پلیس پایتخت با تاکید براینکه هموطنان برای دریافت ویزا می بایست به مراکز رسمی و معتبر مراجعه کنند، افزود: فروش اینگونه ویزاهای جعلی می تواند آثار نامطلوبی در روند سفر زائران به عتبات عالیات داشته باشد و چه بسا به دستگیری زائران منجر شود.

 

منبع:مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.