پیشخوان » جامعه » حوادث
کد خبر : 11483
شنبه - 22 مهر 1396 - 12:11
سلمانشهر:

درگیری پلیس با سارقان مسلح در سلمانشهر

به گزارش پایگاه خبری جهش، سارقان مسلح جمعه شب در جریان درگیری مسلحانه با نیروهای پلیس امنیت در سلمانشهر از توابع شهرستان عباس آباد ، پس از رها کردن خودروی خود، از منطقه فرار کردند.

یک منبع آگاه در نیروی انتظامی شهرستان عباس آباد گفت که این درگیری در جلوی برج های عظیم زاده شهر سلمانشهر بین سارقان و پلیس امنیت شهرستان چالوس رخ داد و سارقان از منطقه فرار کردند.
وی با بیان اینکه در جریان این درگیری به هیچ کس آسیبی وارد نشده ، افزود : خودروی مزدا ۳ سفید رنگ سارقان در این درگیری توقیف شد.
گفته می شود که دو سرنشین این خودرو که در منطقه رادیو دریا چالوس قصد سرقت داشتند با حضور به موقع پلیس ناکام ماندند و در جریان تعقیب و گریز پلیس به سلمانشهر رسیدند و در این منطقه با استفاده از شلوغی محل ، گریختند.
بخشدار سلمانشهر نیز در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت : دو سارق با خودروی مزدا ۳ به قصد سرقت یک دستگاه خودروی دیگر از کرج عازم شهرستان چالوس شدند.
علیرضا صفری افزود : این افراد در حین سرقت توسط پلیس امنیت شهرستان چالوس شناسایی و در جریان تعقیب و گریز وارد شهر سلمانشهر شدند که خودروی آنان در این منطقه توقیف شد و خودشان فرار کردند.

 

منبع:ایرنا